РУДЯНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                    Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я  № 24

                      Двадцять восьмої сесії  сьомого  скликання

с.Руда                                                                                    20 грудня 2018 року

Про затвердження Програми здійснення

компенсаційних виплат за перевезення окремих

пільгових категорій громадян Рудянської  сільської

ради на приміських маршрутах загального

користування автомобільним транспортом

на 2019-2020 роки

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, на виконання Законів України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, „Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, „Про охорону дитинства”, „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні ” та з метою реалізації прав окремих категорій громадян Рудянської  сільської ради на пільговий проїзд приміським автомобільним транспортом, враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету та  соціально-економічного розвитку , керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, сільська рада

                                                                            ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Програму здійснення компенсаційних виплат  за перевезення окремих пільгових категорій громадян  Рудянської сільської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2019-2020 роки (додаток 1).

 2. Затвердити Порядок відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Рудянської  сільської ради на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2019-2020 роки. (додаток 2).

 3.Рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету  та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                            Н.А.Згардівська