РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я № 14

 

Двадцять восьмої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                                             20  грудня  2018 року

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

зі зміною цільового призначення

гр. Дмітрієвої Тамари Олексіївни та

Гончарук Валентини Миколаївни

по вул.. Заводська, 17, в  с. Руда,

в межах Рудянської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

            Розглянувши заяву громадян Дмітрієвої Тамари Олексіївни та Гончарук Валентини Миколаївни про затвердження технічної документації із землеустрою, виготовленої  ТОВ «Земельний проект» щодо встановлення меж земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) зі зміною цільового призначення,  по  вул. Заводська, 17, в с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.ст.12, 40, 78, 79, 79-1, 80, 81, 116, 118, 121,122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, та ст.19, 22, 25, 26, 55 Закону України “Про землеустрій” сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення меж земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) зі зміною цільового призначення, гр..Дмітрієвій Тамарі Олексіївні та Гончарук Валентині Миколаївні по  вул. Заводська, 17, в с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Надати у спільну часткову власність гр. Дмітрієвій Тамарі Олексіївні (1/2) та Гончарук Валентині Миколаївні (1/2), земельну ділянку кадастровий номер 3224086400:06:013:0019 загальною площею 0,2448 га з для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Руда по вул. Заводська, 17,  в межах Рудянської сільської ради Сквирського району, Київської області.

               

3. Громадянам Дмітрієвій Тамарі Олексіївні та Гончарук Валенттині Миколаївні здійснити державну реєстрацію вищевказаної земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

 

 

Сільський голова                                            Н.А. Згардівська