РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я № 16

 

Двадцять восьмої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                                             20 грудня  2018 року

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

гр.. Богданюк Світлани Леонідівни

зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації

основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств

переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на

«для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

по вул.. Будівельна, 23,  с. Руда,

в межах Рудянської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

            Розглянувши заяву громадянки Богданюк Світлани Леонідівни про затвердження технічної документації із землеустрою, виготовленої  ТОВ «Земельний проект» щодо встановлення меж земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.. Будівельна, 23,  с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись п.34 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” ст.ст.12, 40, 78, 79, 79-1, 80, 81, 116 ,118, 121,122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, та ст.19, 22, 25, 26 Закону України “Про землеустрій” сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки гр.. Богданюк Світлани Леонідівни зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.. Будівельна, 23,  с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Надати у власність гр. Богданюк Світлані Леонідівні земельну ділянку, кадастровий номер 3224086401:06:014:0025, загальною площею 0,1300 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Руда по вул. Будівельна, 23,  в межах Рудянської сільської ради Сквирського району, Київської області.

               

3. Громадянці Богданюк Світлані Леонідівні здійснити державну реєстрацію вищевказаної земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

 

 

Сільський голова                                            Н.А. Згардівська