РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я № 15

 

Двадцять восьмої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                                             20 грудня  2018 року

 

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

гр.. Конюха Володимира Владиславовича

зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації

основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств

переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на

«для будівництва та обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

по вул.. Будівельна, 35,  с. Руда,

в межах Рудянської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

            Розглянувши заяву громадянина Конюха Володимира Владиславовича про затвердження технічної документації із землеустрою, виготовленої  ТОВ «Земельний проект» щодо встановлення меж земельної ділянки зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.. Будівельна, 35,  с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області, керуючись п.34 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” ст.ст.12, 40, 78, 79, 79-1, 80, 81, 116 ,118, 121,122, 186, 186-1 Земельного кодексу України, та ст.19, 22, 25, 26 Закону України “Про землеустрій” сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки гр.. Конюха Володимира Владиславовича зі зміною цільового призначення з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» по вул.. Будівельна, 35,  с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

2. Надати у власність гр. Конюху Володимиру Владиславовичу земельну ділянку, кадастровий номер 3224086401:06:014:0034, загальною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в с. Руда по вул. Будівельна, 35,  в межах Рудянської сільської ради Сквирського району, Київської області.

               

3. Громадянину Конюху Володимиру Владиславовичу здійснити державну реєстрацію вищевказаної земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

 

 

Сільський голова                                            Н.А. Згардівська