РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е Н Н  Я  № 2

 

Двадцять дев’ятої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                              20 лютого 2019 року

 

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

територіальній громаді Рудянської

сільської ради для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в межах Рудянської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

Розглянувши клопотання виконкому Рудянської сільської ради в особі сільського голови Згардівської Н.А. - про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність територіальній громаді Рудянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області згідно сертифікату на право на земельну частку (пай) - серія РН № 386852, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 03.03.2018 року справа № 376/1153/18, керуючись п.34 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, ст.83, п.21 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.55 Закону України «Про землеустрій» сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл виконкому Рудянської сільської ради  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність територіальній громаді Рудянської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в  межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області за № 260 згідно зі схемою поділу земель колективної власності ВАТ «Шамраївське».
  2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.
  3. Технічну документацію із землеустрою погодити у встановленому згідно чинного                       законодавства порядку і подати на затвердження до сільської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію «Земельних відносин і благоустрою»  Рудянської сільської ради.

 

Сільський голова                                           Н.А. Згардівська