РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я № 9

 

Двадцять дев’ятої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                                             20 лютого  2019 року

 

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення  у власність земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється з

«для розміщення та експлуатації основних,

підсобних і допоміжних будівельта споруд

підприємства переробної, машинобудівної

та іншої промисловості» на

«для будівництва індивідуального гаража»

гр. Минайлюк Галині Володимирівні

в межах Рудянської сільської ради за адресою:

вул.. Заводська б/н, с. Руда

Сквирського району Київської області

 

            Розглянувши заяву гр.. Минайлюк Галини Володимирівни  про затвердження проекту землеустрою, виготовленого  ТОВ «Земельний проект» щодо відведення  у власність земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівельта споруд підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва індивідуального гаража» в межах Рудянської сільської ради за адресою: вул.. Заводська б/н, с. Руда Сквирського району Київської області, керуючись п.34 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” ст.ст.12, 92, 123, 186, 186-1 Земельного кодексу України, та ст.19, 22, 25, 26, 30,50 Закону України “Про землеустрій” сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність цільове призначення якої змінюється з «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівельта споруд підприємства переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на «для будівництва індивідуального гаража» Минайлюк Галині Володимирівні в межах Рудянської сільської ради за адресою: вул.. Заводська б/н, с. Руда Сквирського району Київської області.

 

2. Надати у власність гр.. Минайлюк Галині Володимирівні земельну ділянку кадастровий номер 3224086400:06:012:0026 загальною площею 0,0100 га для будівництва індивідуального гаража в межах Рудянської сільської ради за адресою:  вул. Заводська, б/н, в с. Руда, Сквирського району Київської області.

               

3. Гр. Минайлюк Г.В. здійснити державну реєстрацію вищевказаної земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

 

 

Сільський голова                                            Н.А. Згардівська