РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я № 11

 

Двадцять дев’ятої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                                             20 лютого  2019 року

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо інвентаризації земель комунальної власності

для будівництва та обслуговування будівель,

громадських та релігійних організацій

Рудянській сільській раді за адресою:

вул.. Ювілейна, 97, с. Руда

в межах Рудянської сільської ради

Сквирського району Київської області

 

            Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій Рудянській сільській раді за адресою:  вул. Ювілейна, 97, в с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області, виготовленої  ТОВ «Земельний проект», керуючись п.34 ст.26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” ст.ст.12, 92, 123, 186, 186-1 Земельного кодексу України, та ст.19, 22, 25, 26, 30, 57 Закону України “Про землеустрій” сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності загальною площею 0,2500 га, цільове призначення 03.04  для будівництва та обслуговування будівель, громадських та релігійних організацій, кадастровий номер 3224086400:06:012:0031,  Рудянській сільській раді за адресою: вул.. Ювілейна, 97, с. Руда в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області.

 

  1. Рудянській сільській раді здійснити державну реєстрацію вищевказаної земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію «Земельних відносин і благоустрою»  Рудянської сільської ради.

 

 

 

 

Сільський голова                                            Н.А. Згардівська