РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

 

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я № 7

 

Тридцятої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                                             12 квітня  2019 року

 

Про надання у постійне користування

земельної ділянки для будівництва та обслуговування

будівель, громадських та релігійних організацій

Релігійній громаді Римо-католицької  церкви

в межах Рудянської сільської ради за адресою:

вул.. Ювілейна, 97, с. Руда

Сквирського району Київської області

 

            Розглянувши клопотання релігійної громади Римо-католицької церкви щодо надання у постійне користування  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій  по  вул. Ювілейна, 97, в с. Руда, в межах Рудянської сільської ради Сквирського району Київської області, Статут релігійної громади Римо-католицької церкви зареєстрований 26.11.1991 року №94/252, керуючись п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 92, 123, 126 Земельного кодексу України, та ст.19 Закону України “Про землеустрій” сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Надати у постійне користування релігійній громаді Римо-католицької церкви  земельну ділянку кадастровий номер 3224086400:06:012:0031 загальною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в межах Рудянської сільської ради за адресою:  вул. Ювілейна, 97, в с. Руда, Сквирського району Київської області.

               

2. Релігійній громаді Римо-католицької церкви здійснити державну реєстрацію вищевказаної земельної ділянки відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

 

 

 

 

Сільський голова                                            Н.А. Згардівська