РУДЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е Н  Н  Я  № 8

 

Тридцять третьої  сесії сьомого скликання

 

с. Руда                                               22 серпня 2019 року

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо  відведення

земельної ділянки громадянам у власність

для ведення особистого селянського господарства

в с. Руда, в межах Рудянської сільської ради

Сквирського району

 

            Розглянувши   заяви  громадян, матеріали  земельно – кадастрової  документації, керуючись  ст.ст. 12, 33, 78, 79, 80, 81, 116, 118, 120, 121, 122, 126 Земельного Кодексу України, ст..50 Закону України «Про землеустрій», п. 34   ст. 26 Закону  України  «Про місцеве  самоврядування в Україні»   сільська рада

В и р і ш и л а :

 

1.Дати  дозвіл Самелюк Лідії Григорівні, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3703 га, яка знаходиться в с. Руда, вул.. Чешська, 36, в межах Рудянської сільської ради, Сквирського району.

 

2.Дати  дозвіл  Гайдаренко Анатолію Максимовичу, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,1959 га, яка знаходиться в с. Руда, вул.. Першотравнева, 2, кв.2, в межах Рудянської сільської ради, Сквирського району.

 

3.Дати  дозвіл  Комісар Антоніні Григорівні, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2064 га, яка знаходиться в с. Руда, вул.. Першотравнева, 2, кв.1, в межах Рудянської сільської ради, Сквирського району.

 

4.Дати  дозвіл  Коханському Олександру Володимировичу, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2000 га, яка знаходиться в с. Руда, вул.. Імріха Лисака б/н, в межах Рудянської сільської ради, Сквирського району.

 

5.Дати  дозвіл  Руденко Лесі Вікторівні, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,2500 га, яка знаходиться в с. Руда, вул.. Івана Франка б/н, в межах Рудянської сільської ради, Сквирського району.

 

6.Дати  дозвіл  Мазур Людмилі Іллівні, на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 0,3300 га, яка знаходиться в с. Руда, вул.. Івана Франка б/н, в межах Рудянської сільської ради, Сквирського району.

 

7.Виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки розпочати  після укладення договору  із землевпорядною організацією, що має відповідний  дозвіл або фізичною особою підприємцем, що має кваліфікаційний сертифікат інженера землевпорядника.

 

Землевпорядній організації подати  сільській  раді  проект землеустрою   в установленому  порядку із  позитивним   висновком  державної  землевпорядної  експертизи / при необхідності /  для  прийняття  рішення  про  його затвердження  та   надання  земельної ділянки у власність.